Сублімаційний папір для принтера, формату А3-А6

Фотопапір для сублімаційного  принтера поставляється в форматах А3-А4. Ми пропонуємо товар в упаковках, що містять від 25 до 50 аркушів. Одностороння основа з матовим покриттям може досягати щільності 90, 100, 120 гр / м2. Струменевий, сублімаційний папір для принтера високої якості від торгової марки PHOTOBOOM і LOMOND може бути нанесена пігментними і сублімаційними чорнилом.

Для того, щоб переносяться зображення були максимально точні і чіткі, варто використовувати нашу перевірену фотопапір високої якості, зі ступенем віддачі в 97%.

Оформити швидку і надійну доставку з нашого інтернет магазину можна, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону або зробивши замовлення на сайті. Також у нас є зручна послуга самовивозу витратних матеріалів для сублімації з наших складів в Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.


Матовий фотопапір Photoboom для сублімаційного друку А4, 100 Г/М2, 100Ар, односторонній (OT1-G)

Матовий фотопапір Photoboom для сублімаційного друку А4, 100 Г/М2, 100Ар, односторонній (OT1-G)

Матовий фотопапір PHOTOBOOM A4, 100 Г/М2, 100Ар (OT1-G), призначений для друку на струменевому принт..

210.00 грн.

Матовий фотопапір Photoboom для сублімаційного друку А3, 100 Г/М2, 100Ар, односторонній (OT1-G1)

Матовий фотопапір Photoboom для сублімаційного друку А3, 100 Г/М2, 100Ар, односторонній (OT1-G1)

Матовий фотопапір PHOTOBOOM A3, 100 Г/М2, 100Ар (OT1-G1), призначений для друку на струменевому прин..

430.00 грн.

Сублімаційний папір, A4, 100 Г/М2, 100Ар (0809413)

Сублімаційний папір, A4, 100 Г/М2, 100Ар (0809413)

Матовий папір для сублімації LOMOND A4, 100 Г/М2, 100Ар (0809413), призначений для друку на струмене..

304.92 грн.

Сублімаційний папір, A3, 100 Г/М2, 50Ар (0809315)

Сублімаційний папір, A3, 100 Г/М2, 50Ар (0809315)

Матовий папір для сублімації LOMOND A3, 100 Г/М2, 50Ар (0809315), призначений для друку на струменев..

304.92 грн.

Сублімації папір для принтера

Прийнявши рішення купити сублімаційний папір для друку на принтері, ви зможете переносити високоякісні зображення на різні поверхні: текстильні, металеві, керамічні та інші надаючи оригінальності і ексклюзивності своїм речам. Його використання дозволяє створювати унікальні предмети гардеробу, оригінальні елементи інтер'єру. Сублімаційний папір застосовується для брендування сувенірів, створення рекламної продукції різного характеру: футболок, чашок, сумок і безлічі інших предметів. Використання такого матеріалу дає можливість виконувати перенос друкованого малюнка на предмети, від одного до створення унікальної, невеликої партії товарів з персональним зображенням.

Якими особливостями відрізняється сублімаційний папір

Основа сублімаційного паперу створюється спеціально для накопичення фарби та максимальної віддачі при зіткненні з матеріалами, свого роду губка яка повинна ще і витримувати високі температури запікання фарби. Сублімаційний папір переносить надруковані сублімаційними чорнилами зображення за допомогою струменевого принтера. В даному випадку витратний матеріал є передавальним носієм зображень. Малюнок на папір наноситься за допомогою принтера, а для переміщення його на певні вироби використовуються спеціальні термопреси.

Сублімаційний папір має ряд особливостей, завдяки яким забезпечується перенесення на різні поверхні зображень високої якості.

  1. Будова. Витратний матеріал має верхній шар, на який наноситься зображення. Під ним мається спеціальна підкладка, що має гладку текстуру.
  2. Структура витратного матеріалу. Верхній шар сублімаційного паперу має спеціальну пухку структуру, завдяки чому він надійно фіксує чорнила, що дозволяє отримувати в кінцевому підсумку високоякісні зображення на предметах.
  3. Поглинання. Сублімаційний папір погано вбирає чорнила, проте забезпечує їх надійну фіксацію. Це дає можливість отримувати якісні картинки, що мають чіткі контури. Через таку здатності нанесений малюнок злегка підноситься над робочою поверхнею.

Щоб перенесені зображення були точними і чіткими, варто використовувати сублімаційний папір високої якості, створюваний авторитетними виробниками. Він має високу ступінь віддачі, що досягає 97%.

Що необхідно для сублімаційного друку

Щоб мати можливість переносити малюнки, роздруковані на принтері, на різні предмети, необхідно мати в розпорядженні наступне:

  • спеціальну сублімаційний папір;
  • струменевий принтер, який має мінімум 4 кольори;
  • сублімаційні чорнила, які під впливом високої температури перетворюються на пару, а барвник закріплюється на заготівлі;
  • термопрес;
  • заготовки (чашки, футболки, вази та інше).

Відвідавши наш інтернет-магазин, ви зможете купити сублімаційний папір різних форматів:

• А4 - може друкуватися на струменевому принтері з використанням сублімаційних чорнил;

• А3 - найчастіше використовується поліграфічними підприємствами для друку на спеціальних струменевих принтерах.

Ми пропонуємо сублімаційний папір пачками, що містять від 25 до 50 аркушів. Це дозволяє купувати у нас витратний матеріал дрібним або великим оптом.