Інформація про доставку

Оплата продукції інтернет магазину

Оплатити замовлення ви можете настуаними способами:

  • Готівковий розрахунок кур'єру або в відділі "самовивезення"
  • Післяплатою через службу доставки
  • Безготівковий розрахунок з оплатою на рахунок підприємства і наданням податкових накладних.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у мененджера.

Доставка по Україні

Ми доставляємо замовлення в будь-яке місто України. Для цього у нас укладені партнерські угоди з лідером доставки вантажів: Нова Пошта. Так само ми розглядаємо будь-який інший вид доставки зручний замовнику, але найчастіше це економічно не вигідно.

Вартість доставки по Києву:

Послуга доставки оплачується одержувачем за тарифами обраного перевізника.

Збереження і відповідальність під час доставки

Всі товари перед відправкою перевіряються на відсутність механічних пошкоджень нашими фахівцями. Упаковуються і передаються в службу доставки, де страхуються на повну вартість замовлення. Страхова сума - повна вартість товару зібраного в замовленні. Відповідальність за збереження вантажу при транспортуванні несе компанія перевізник.

При отриманні вантажу в представництві перевізника, перевіряйте товар на наявність пошкоджень. У разі пошкодження товару необхідно скласти акт (претензію) в представництві перевізника для отримання страховки.

Доставка по Києву

Доставка замовлень по Києву здійснюється, як правило, на наступний день після оформлення замовлення. Але обговоріть це з менеджером, можливо маршрут наших автомобілів проходить не далеко від вашого офісу і ми з радістю доставимо вам матеріали в день. Увага, це ставитися тільки до рулонних матеріалів !!!

Вартість доставки по Києву:

  • Доставка автотранспортом 200 грн по Києву.

Доставка продукції відбувається до під'їзду замовника. Співробітник компанії не надає жодних послуг по занесенню товару в будівлю. Оплата доставки здійснюється готівкою кур'єру або експедитору.

Самовивіз із нашого магазину

Ви можете, за погодженням з менеджером, забрати своє замовлення «самовивізом» за адресою: Київ. вул. Іллі Еренбурга, 3A. Відділ видачі замовлень працює з 9.00 до 15.00 понеділок - п'ятниця.