Широкоформатний синтетичний папір для друку

Синтетичний фотопапір - це досить новий вид поліграфічних паперів, який через високу ціну, раніше, мав досить мале поширення. Зараз ціна на широкоформатний папір невисока і цілком доступна. У нас, в магазині компанії Photoboom (Фотобум), Ви можете придбати широкий асортимент синтетичних матеріалів для друку - це широкоформатний синтетичний фотопапір, натуральні полотна для друку, фотоплівка для струминного друку і багато іншого. Оптовий і роздрібний продаж, знижки на опт і для постійних покупців, висока якість паперів і матеріалів, склади в великих містах України, доставка в будь-яку точку нашої країни - це основні переваги роботи з інтернет магазином Фотобум.


Широкоформатна поліетиленова плівка Backlit біла, матова, 200мкм, 1070 мм х 30 м

Широкоформатна поліетиленова плівка Backlit біла, матова, 200мкм, 1070 мм х 30 м

Backlit - поліетиленова біла матова плівка, призначена для друку рекламних зображень, які викори..

4348.13 грн.

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 914мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-914)

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 914мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-914)

Синтетичний матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 914 мм, 130 Г/М2, (WP-190MN-914), виготовлений ​​з п..

740.34 грн.

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1270мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-1270)

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1270мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-1270)

Синтетичний матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1270 мм, 130 Г/М2, (WP-190MN-1270), виготовлений ​​з..

1840.13 грн.

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1070мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-1070)

Поліпропіленовий матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1070мм, 130 Г/М2 (WP-190MN-1070)

Синтетичний матовий фотопапір PHOTOBOOM шириною 1070 мм, 130 Г/М2, (WP-190MN-1070), виготовлений ​​з..

866.70 грн.

Властивості і характеристики синтетичного паперу.

На даний момент існує два найбільш поширених способу виробництва синтетичних фотопаперів - на основі поліпропілену або поліетилену. Поліпропіленова плівка, як і поліетиленова, стійка до хімічних впливів, впливу води, а так само прямих сонячних променів. Ці властивості так само притаманні і синтетичному паперу виготовленому на їх основі.

Синтетичний фотопапір в рулоні ефективно може використовується при шовкотрафаретному, флексо та офсетному друку. Його синтетична структура обумовлює практично ідеально рівну поверхню. Плюс до цього за рахунок фізичних властивостей плівок цей матеріал не схильний до деформації. Саме тому є можливість друку в кілька шарів (прогонів), щлб домогтися більшої деталізації, якості та дозволу наноситься зображення.

Дані поліграфічні матеріали можуть проходити як до друковану, так і пост друковану обробку, без будь-яких додаткових умов або обладнання.

Синтетичний фотопапір має низку унікальних і затребуваних для цього матеріалу властивостей:

  • Швидке висихання фарб на поверхні. Після друку можна відразу приступати до пост друкованої обробки, наприклад перфорації.
  • Абсолютна стабільність типорозміру. Поліпропіленова плівка є основою цього виду паперів надає йому стійкості до вигинів і розтягування.
  • Синтетичний фотопапір в рулоні дуже добре переносить вплив низьких і високих температур. Він не втрачає своїх естетичних і механічних властивостей.
  • Вплив прямих сонячних променів не робить на синтетичному фотопапері в рулоні практично ніякого негативного впливу.
  • Виробники синтетичних паперів гарантують 5-ти річний термін служби без вицвітання і можливості зміни властивостей поліграфічного матеріалу.

Як видно з перерахованого вище, синтетичний папір для друку це універсальний поліграфічний матеріал, який володіє унікальними, притаманними тільки йому унікальними властивостями. Застосування таких синтетичних паперів досить широке і охоплює такі види діяльності як рекламний бізнес, картографічна друк, дизайнерські рішення і багато іншого.

Узагальнені сфери застосування синтетичних поліграфічних матеріалів.

При використанні синтетичних матеріалів слід дуже точно знати умови в яких в подальшому буде експлуатуватися той чи інший поліграфічний виріб. Так, наприклад, фотоплівка в рулоні і синтетичний фотопапір в рулоні мають абсолютно різні сфери застосування. Синтетичний фотопапір найбільш часто застосовується для друку рекламних матеріалів, топографічних карт, плакатів. Цей матеріал досить щільний, відмінно переносить перепади температур, вплив води та ультрафіолету, стійкий до вигинів, згортання. Саме в зв'язку з цими його властивостями і обумовлюється його сфера застосування. Широкоформатний синтетичний папір, без спеціально придбаного обладнання, може піддаватися всім сучасним методам обробки, як до друкованим, так і пост друкованим.

Фотоплівка для струминного друку - це досить тонкий і міцний плівковий матеріал. Така поліпропіленова плівка має три шари, що зумовлює її щільність, ізоляційні властивості і можливість друку на ній. Використання цього поліграфічного матеріалу так само досить широке. Існують прозорі і білі плівки. Залежно від сфери застосування вибирається той чи інший її вид. Фотоплівка в рулоні використовується для створення різноманітних виставкових та рекламних конструкцій, для створення оригінал-макетів, для друку растрових зображень, як пакувальний матеріал з нанесеним зображенням або текстом компанії виробника.

Наша компанія Photoboom (Фотобум) постійно зростає і розвивається. Ми постійно збільшуємо асортимент продукції, що продається, відкриваємо представництва і склади в різних регіонах нашої держави. Україна - це саме той ринок, на який ми ставимо головний акцент при своїй роботі.

У нас на сайті можна купити синтетичний фотопапір, вибравши саме той, що вам необхідно. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть Вам, розкажуть про всі властивості і особливості обраного Вами поліграфічного витратного матеріалу. На сайті в особистому кабінеті можна оформити покупку синтетичного фотопаперу, оплатити і замовити доставку в місто Київ або будь-яке інше місто України.