Двосторонній скотч для монтажу рекламної продукції

Скотч для плакатів від торгової марки PHOTOBOOM - це високоякісна липка стрічка для нерозривного, міцного і довготривалого з'єднання рекламної конструкції. На сьогоднішній день індустрія виробництва клейкої стрічки досить обширна. У нашому інтернет-магазині ви можете купити матеріали з різною товщиною і шириною двостороннього скотча.

Скотч плівка призначений для кріплення надрукованих широкоформатних елементів на рівну, знежирену поверхню. (Пінокартон, пластик, скло і тд.) Також широко застосовується для того, що б нанести на фотопапір і картон, клеючий липкий шар.

Наша компанія є прямим постачальником високоякісного двостороннього скотча. Кращою ціни і асортименту в Україні вам просто не знайти! Товар доставляється з наших складів по Києву і всіх містах України.


Двосторонній скотч 135г/м2, 1270ммх33м (DSA-10-1270)

Двосторонній скотч 135г/м2, 1270ммх33м (DSA-10-1270)

Прозора двостороння скотч плівка шириною 1270 мм Photoboom DSA-10-1270, має щільність 135 г/м2 і тов..

3344.25 грн.

Прозорий двосторонній скотч, параметри вибору

Прозорий скотч - це максимально корисний атрибут для кріплення і з'єднання різних елементів дизайну і реклами. Завдяки широкій сфері застосування двосторонній скотч потрібно використовувати виходячи з природи матеріалів, які потрібно з'єднати, з їх форми і структури.

При виборі двостороннього скотча від торгової марки PHOTOBOOM, швидше за все вам доведеться познайомитися з такими параметрами вибору:

  1. Ширина рулону може становити 914мм, 1070 мм, 1270 мм
  2. Рулони поставляються довжиною в 33 м.
  3. Матеріал - синтетика
  4. Колір матеріалу прозорий
  5. Щільність підстави становить 135 гр / м.кв.

В будь-якому випадку, якщо вам складно зорієнтуватися в параметрах товару, ви завжди можете звернутися до наших професіоналів. Кваліфіковані співробітники готові надати вам допомогу при виборі або просто проконсультувати про технічні характеристики скотча.

Основні сфери застосування двостороннього скотча від ТМ PHOTOBOOM

Основні сфери застосування двостороннього скотча досить широкі. Цей матеріал часто застосовують в побутових, будівельних, монтажних роботах. Не секрет, що все частіше стрічка з клейкою поверхнею використовується для виробництва рекламної продукції різного роду.

Скотч, що володіє липкою поверхнею з двох сторін, просто незамінний для склеювання скла, пластикових елементів, а так само дзеркал. Він володіє високими шумоізоляційними та ізоляційними властивостями на стиках швів. Завдяки двосторонньому скотчу значно спрощується складання матеріалів, що з'єднуються. До того ж, клеючий виріб нерідко використовують для вирівнювання жорстких поверхонь і склейки елементів без силіконових добавок.

Види двосторонніх скотчей

В поліграфічному виробництві та дизайнерському бізнесі прийнято розрізняти кілька різновидів двосторонніх скотчей. Компанія PHOTOBOOM має в своєму асортименті пропозиції з такими характеристиками:

  • Зі спіненою основою. Для основи обраний спінений за спеціальними технологіями поліетилен.
  • З плівковою основою. В основі поліхлорвінілова плівка
  • Тканинний
  • Силіконова і акрилова поверхня. В даному підвиді тканинна частина шару абсолютно відсутня