Самоклеючий фотопапір для принтера в листах формату А3-А6

Фотопапір самоклеючий для принтера відрізняється високою білизною, чітким, якісним зображенням і моментальним вбиранням чорнила. Матеріал має різноманітність: для лазерних принтерів ,струменевих , а також універсальне покриття для обох підвидів. Стандартний лист має формат А3-А6.

Якщо ви вибираете самоклеючий папір для принтера, слід враховувати його щільність. У нас ви можете знайти асортимент паперу зі щільністю від 80 гр / м2 до 130 гр / м2. Доставку матового глянцевого паперу для друку ми здійснюємо по Києву, а також по всім містам України. З нами ви можете не турбуватися за якість витратних матеріалів, використовуваних для розширення і процвітання бізнесу!


В этой категории нет товаров.


Самоклеючий папір для принтера

Вирішивши купити самоклеючий фотопапір для принтера, ви отримаєте витратний матеріал високої якості, який може використовуватися для створення етикеток, наклейок, різної рекламної продукції. Він часто використовується при декоруванні інтер'єрів. Самоклейка для принтера має термостійку клейову основу, завдяки якій надійно закріплюється навіть на нерівних поверхнях. Матеріал відрізняється високим ступенем білизни, завдяки чому створені на ньому етикетки відрізняються чіткістю і високою якістю.

Якими особливостями володіє самоклеючий фотопапір для принтера

Папір для наклейок А4 і інших форматів складається з верхнього шару, призначеного для нанесення зображення, і нижнього шару, який запобігає прилипання листів при їх зберіганні і при друку на принтері. Між ними міститься шар термостійкого клейового складу, який забезпечує надійне прикріплення папери до скляних, пластиковим, металевим і інших поверхонь. Папір для наклейок для принтера може мати нижній шар з різними розподілами (круглими, прямокутними) різних розмірів, що спрощує вибір матеріалу для створення конкретної поліграфічної продукції. Витратний матеріал має й інші важливі особливості:

  • моментально вбирає чорнила і надійно їх фіксує, що сприяє отриманню зображень високої чіткості з роздільною здатністю до 1440 dpi;
  • з максимальною точністю передає кольори і відтінки;
  • стійкий до впливу світла, тому отримані зображення не будуть вицвітати;
  • не деформується при підвищеній вологості.

Як підбирається самоклеючий папір для принтера

Щоб вибрати самоклеючий фотопапір для принтера, варто враховувати, що він ділиться на кілька видів:

  • для лазерних принтерів;
  • для струменевого друку;
  •  універсальний, який може застосовуватися для лазерних і струменевих принтерів.

При виборі самоклейки для принтера потрібно визначитися з її поверхнею, яка може бути наступних видів:

  • глянцева, яка має спеціальне гладке покриття, що забезпечує надійне закріплення чорнила і захист створених зображень від зовнішніх впливів;
  • матова, яка не дає відблиски, має більш низьку вартість, і може ламінуватися після друку.

Якщо ви хочете купити самоклеючий фотопапір для принтера, варто враховувати його щільність. Якщо матеріал буде використовуватися для створення картинок з невеликою кількістю квітів, можна вибрати матеріал з щільністю не менше 80 г / м2. Для створення зображень з безліччю відтінків і дрібних деталей краще вибирати самоклейку, щільність якої не нижче 130 г / м2.

У нас ви зможете придбати самоклеючий папір для принтера найвищої якості, виготовлену провідними світовими виробниками витратних матеріалів для друку. Ми реалізуємо самоклейку пачками, в яких є від 25 до 50 аркушів, тому ви можете замовити матеріал дрібним або великим оптом.