Широкоформатний двосторонній скотч в асортименті

Широкоформатний двосторонній скотч в асортименті від торгової марки PHOTOBOOM відрізняється своєю здатністю надійно склеювати різноманітні матеріали міцно і швидко. Двосторонній скотч може з'єднати паперові вироби, дерев'яні елементи, синтетичні і натуральні полотна і навіть бетонні стіни. За видами може бути: силіконовий, акриловий, на спіненій та плівковій основі.

В рекламному бізнесі і поліграфії найчастіше використовується двосторонній скотч плівка з поліхлорвінілової основою. Ширина рулону при поставці складає від 610 мм до 1520 мм. Покриття відмінно витримує вплив низьких і високих температур, механічні навантаження і пряме попадання сонячного світла.

Купити широкоформатний двосторонній скотч ви можете, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашому менеджеру. Доставка здійснюється у всі міста України. Завдяки функції самовивозу ви можете забрати скотч і наших складів в Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.


Двосторонній скотч 135г/м2, 1270ммх33м (DSA-10-1270)

Двосторонній скотч 135г/м2, 1270ммх33м (DSA-10-1270)

Прозора двостороння скотч плівка шириною 1270 мм Photoboom DSA-10-1270, має щільність 135 г/м2 і тов..

3344.25 грн.

Широкоформатний скотч - це ...

Широкоформатний двосторонній скотч - це добре зарекомендуваний себе один з різновидів клейкої стрічки. Такий вид скотчей або плівок дозволяє досить надійно склеювати (монтувати) широкоформатні друковані матеріали різні за структурою і матеріалом виконання. Папір і дерево, синтетичне полотно і бетонна стіна - ці та інші матеріали можна міцно з'єднати один з одним.

Широкоформатний рулонний двосторонній скотч плівка, являє собою синтетичний матеріал (основу) з нанесеним на нього, на обидві сторони, клеєм. Його основне призначення - монтаж поліграфічної продукції (полотна, фотопапір тощо) на різні поверхні, такі як скло, пластик, метал і полікарбонат. Просте і швидке рішення для рекламних компаній.

Існує кілька видів двосторонніх скотчей:

 • На спіненій основі. Основою для нанесення клею є спінений за спеціальною технологією поліетилен.
 • На плівковій основі, його ще називають - двосторонній скотч плівка. Основою цього матеріалу є поліхлорвінілова плівка.
 • Силіконовий або акриловий скотч. У цього виду відсутня основа як така.
 • Тканинний двосторонній скотч. Тут використовується спеціальний вид тканини.

У поліграфії, рекламному та дизайнерському бізнесі найбільшою популярністю користується широкоформатний двосторонній скотч плівка на поліхлорвінілової основі.

Властивості і сфери застосування широкоформатного двохстороннього плівкового скотча в рулоні.

Широкоформатний двосторонній скотч виготовляється на основі дуже тонкої синтетичної плівки. Найбільш часто виробники використовують поліхлорвініл. Це хімічно неактивний і досить міцний за структурою матеріал. Основа покривається з двох сторін спеціальним клейовим складом. Тут використовують два види клею - це клей вироблений з використанням каучукової або акрилової складової. Від склеювання, шари захищені ізолюючої тонким папером з силіконовим шаром з боку торкання клею.

Клей використовується в даному виді поліграфічного матеріалу може бути прозорим і білим (матовим). Залежно від сфери застосування, де буде проводитися поклейка і що буде наклеюватися, вибирають широкоформатний двосторонній скотч з тим чи іншим кольором клею.

Широкоформатний скотч має такі властивості:

 • Ширина рулону від 610мм до 1520мм
 • Стійкий до впливу прямого сонячного світла і ультрафіолетового випромінювання.
 • Стійкий до вологи, рідких хімічних речовин і сучасних рідких миючих засобів.
 • Витримує вплив низьких і високих температур.
 • Добре справляється з механічними навантаженнями, за рахунок розподілу навантаження на всю поверхню відразу.
 • Можливість швидкого монтажу на гладку поверхню.
 • При дотриманні технології поклейки забезпечує досить високу ступінь герметичності.
 • Клей, який застосовуються у виробництві має дуже високий ступінь адгезії, прилипання до поверхні.

Двосторонній скотч плівка знайшов саме широке поширення у виробництві рекламної продукції самого різного виду. Тут і POS-матеріали, і різноманітні рекламні матеріали, логотипи на авто, магазинах, офісах та ін.