Сатиновий фотопапір, преміум класу, формат А3-А6

Фотопапір сатиновий преміум класу від торгової марки PHOTOBOOM на нашому сайті по самій вигідній ціні.  Цей матеріал відрізняється своєю багатошаровою структурою, краще матової і глянсової вбирає фарбу. У більшості випадків не жолобиться і не деформується.

Одностороннє покриття для сублімації має щільність 260 гр / м2. Весь наш сатиновий фотопапір має сертифікати якості міжнародного зразка. В інтернет-магазині ви можете оформити покупку, отримати консультацію в онлайн-режимі, оплатити і замовити доставку в місті Київ. Також у нас існує зручна функція самовивозу, яка дозволяє забирати товар самостійно з наших складів в Харкові, Одесі, Дніпрі та Києві.


Сатиновий фотопапір Photoboom для струменевого друку 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар, односторонній (WP-260PHN-6)

Сатиновий фотопапір Photoboom для струменевого друку 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар, односторонній (WP-260PHN-6)

Сатиновий фотопапір PHOTOBOOM 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар (WP-260PHN-6), призначений для друку на ст..

480.00 грн.

Сатиновий фотопапір в листах відноситься до класу преміальних фото паперів. Він має багатошарову структуру, де кількість шарів може досягати 10-ти рівнів, саме завдяки такій структурі сатиновий фотопапір має кращі характеристики в порівнянні зі звичайним папером і тим більше з економ сегментом.

  • Синтетичний мікропористий шар цього виду фотопаперу добре і швидко вбирає фарбу, що забезпечує можливість відразу ж після друку проводити пост друковану обробку.
  • Багатошарова структура поверхні добре вбирає досить великі обсяги фарби, при цьому не змінюючи структури паперу та його зовнішнього вигляду. Вона не жолобитися і не деформується.
  • Зовнішня поверхня - це щось середнє між глянсовою і матовою поверхнею. Саме така поверхнева структура дозволяє передавати, досить точно насичені кольори, їх широку палітру, і в той же час, чітко позначати переходи відтінків при друці насиченої та яскравої рекламної продукції.
  • Невисока ціна сатинового фотопаперу в листах дозволяє ефективно використовувати її при друці рекламної продукції невеликого тиражу, також використовувати в домашніх умовах, а при великих обсягах друку значно скоротити фінансові витрати без втрати якості друкованих відбитків.

Преміальна якість, оптові ціни для великих замовлень, можливість отримати тестові зразки - це саме ті переваги, чому слід придбати сатиновий фотопапір у нас в компанії FOTOBOOM.

Фотобум пропонує до продажу сатиновий фотопапір в листах і інші поліграфічні матеріали як преміум так і економ класу. Висока якість забезпечена поставками сатиновою фотопаперу з-за кордону. Вся продукція має сертифікати міжнародного зразка.

Найширший асортимент поліграфічних матеріалів представлено у нас на сайті. Синтетичні і натуральні полотна, плівки та фотопаперу для друку, широкоформатні витратні матеріали вітчизняного і іноземного виробництва можна купити в інтернет магазині Фотобум. На сайті photoboom.kiev.ua можна оформити покупку, отримати в онлайн режимі консультацію, оплатити і замовити доставку в місті Київ, а також в інші міста України.