Сатиновий папір для друку продукції високої якості

Сатиновий фотопапір в нашому інтернет-магазині за найвигіднішою ціною! Ви можете купити високоякісний сатиновий папір для друку фото, виготовлення рекламної продукції, друку календарів і інтер'єрної графіки.

Мікропористий фотопапір унікальний за структурою і має безліч внутрішніх шарів: основний, захисний, мікропористий і верхній захисний шар.

Компанія PHOTOBOOM пропонує купити сатиновий фотопапір в листах, широкоформатні полотна в рулонах і інші витратні матеріали вітчизняного і власного виробництва найкращої якості.

Для максимальної зручності ви можете не тільки замовити товар день в день у зручне вам відділення нової пошти, а й скористатися послугою самовивозу з наших складів в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.


Сатиновий фотопапір Photoboom для струменевого друку 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар, односторонній (WP-260PHN-6)

Сатиновий фотопапір Photoboom для струменевого друку 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар, односторонній (WP-260PHN-6)

Сатиновий фотопапір PHOTOBOOM 10x15 (A6), 260 Г/М2, 500Ар (WP-260PHN-6), призначений для друку на ст..

750.00 грн.

Сатиновий широкоформатний папір photoboom 260г/м2, 610ммх30м (WP-260PHN-610)

Сатиновий широкоформатний папір photoboom 260г/м2, 610ммх30м (WP-260PHN-610)

Сатиновий широкоформатний папір PhotoBOOM , 260 Г/М2, 610мм довжиною 30м (WP-260PHN-610), призначени..

1800.00 грн.

Сатиновий широкоформатний папір photoboom 260г/м2, 914ммх30м (WP-260PHN-914)

Сатиновий широкоформатний папір photoboom 260г/м2, 914ммх30м (WP-260PHN-914)

Сатиновий широкоформатний папір PhotoBOOM , 260 Г/М2, 914мм довжиною 30м (WP-260PHN-914), призначени..

2300.00 грн.

Сатиновий фотопапір, його властивості та характеристики.

Satin (сатин, атлас) - це мікропористий фотопапір. Сатиновий папір відноситься до преміального класу поліграфічних друкованих матеріалів. Він являє собою досить складний багатошаровий конгломерат. Залежно від класу кількість шарів може досягати 10 шт.

  • Основний шар - це першокласна целюлоза.
  • Далі йде, зверху і знизу, захисний шар.
  • Мікропористий шар.
  • І верхнє захисне покриття.

Саме завдяки мікропористому шару сатиновий фото папір має свої унікальні властивості. Цей шар приймає в себе фарбувальний елемент, відводить воду, а кольоровий пігмент залишає в своїй структурі. При друку можуть використовуватися пігментні і водорозчинні чорнила.

Сатиновий аркушний фотопапір не боїться температурного нагріву, який можливий при проходженні процесу друку. Він не жолобитися від великої кількості фарби, при інтенсивній заливці - під час друку пейзажів, фотографій з безліччю кольорів, елементів. Поверхня атласного (сатинового) фото паперу нагадує за своєю структурою матову поверхню фотографій зроблених в професійних фото студіях.

Цей поліграфічний фото папір добре передає широку кольорову гаму. Найбільш якісна передача кольору виходить при друку насичених різними кольорами зображень. При друку градацій сірого може проявлятися невелике розмиття надрукованого малюнка. Трохи матова поверхня надає віддрукованим елементам глибину і насиченість. Відблиски на поверхні відсутні.

Фото знімки без пошкодження поверхні витримують торкання пальцями. Кольори тривалий час не вигоряють на сонці і помірно протистоять волозі.

Сфера застосування аркушного сатинового фото паперу.

Завдяки своїм властивостям, таким як:

  • Структурована поверхня.
  • Швидке висихання після друку.
  • Матовий вид поверхні.
  • Мікропориста структура приймає барвник шару.

Сатиновий преміальний фото папір знайшов свою унікальну нішу. Найчастіше такий вид паперів застосовують для високоякісного друку фотографій, постерів, професійних фото для портфоліо. Так само його інтенсивно застосовують при виробництві рекламної продукції високої якості та реалістичності, наприклад друк календарів, афіш, а так само інтер'єрної графіки.

Так само завдяки досить демократичній ціні невеликі фото студії, і індивідуальні фото любителі застосовують сатиновий фото папір при друці власних фотографій в домашніх або офісних умовах на недорогих принтерах.

Компанія ФОТОБУМ пропонує до продажу широкий асортимент поліграфічних паперових і синтетичних матеріалів для друку. У нас на сайті, PHOTOBOOM.KIEV.UA, можна купити сатиновий фотопапір в аркушах, широкоформатні полотна в рулонах та інші високоякісні витратні матеріали вітчизняного, зарубіжного і власного виробництва. Для зручності наших клієнтів здійснюємо відвантаження оплаченого замовлення день в день зі складів в містах Дніпро, Одеса, Київ і Харків.