Світлорозсіювальні поліетиленові плівки Backlit (Бекліт) для бізнесу

Плівка бекліт - відмінний варіант для друку рекламних матеріалів. Ви можете вибрати синтетичний двосторонній матеріал торгової марки PHOTOBOOM за найвигіднішими цінами. Ширина рулону, в яких поставляється плівка варіюється від 914 мм до 1270 мм. Довжина максимально зручна у використанні - 30 м.

Бекліт купити стало ще простіше. Ви можете легко оформити покупку онлайн на нашому сайті в своєму особистому кабінеті. Так само ви можете і оформити зручну доставку в будь-який куточок України. Після вашої оплати ми в найкоротший термін доставимо матеріал на вашу адресу.


Поліетиленова Backlit біла матова плівка  PHOTOBOOM шириною 914мм, 200мкм (FC-200WPET-914)

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 914мм, 200мкм (FC-200WPET-914)

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 914 мм, 200 мкм, (FC-200WPET-914), виготовлена ​​з поліе..

3283.00 грн.

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм (FC-200WPET-1070)

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм (FC-200WPET-1070)

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070 мм, 200 мкм, (FC-200WPET-1070), виготовлена ​​з полі..

3843.33 грн.

Зовнішня реклама - Backlit плівка, куди ж без неї.

Backlit - це сучасний поліграфічний матеріал, який швидко завоював любов у виробників зовнішньої реклами. Переклад з англійської - підсвічування ззаду. Використання даного матеріалу в процесі виготовлення зовнішньої реклами дозволяє максимально привернути увагу людей.

Плівка Backlit володіє транслюсцентними властивостями, вона рівномірно розсіює спрямоване на неї світло. Ця плівка має прозорість від 25 до 40%. Саме за рахунок цього і спеціальної внутрішньої структури Backlit ефективно пропускає світло з одного свого боку на іншу, в той же час приховуючи внутрішню інженерну структуру на яку змонтована плівка.

Backlit, як поліграфічний елемент, за виглядом матеріалу, його основи, ділиться на:

  • Паперовий самоклеючий бекліт. Він являє собою матовий, вологостійкий матеріал. Його зовнішня поверхня дозволяє виробляти рекламний друк із дуже високою якістю дозволу. Цей вид бекліта для друку банерів, хоч і має вологостійкі властивості, спеціально розроблявся для застосування всередині приміщень.
  •  Поліетиленова плівка бекліт. Це синтетична полівінілхлоридна плівка. Найбільше застосування знайшла в виготовленні зовнішніх рекламних конструкцій за рахунок своїх унікальних властивостей. Плівка абсолютно стійка до впливу вологи, дощу і сучасним миючим засобам. Добре витримує механічні дії. Вона мало розтягується, практично не рветься і стійка до подряпин.

Backlit дозволяє здійснювати друк сольвентними і еко сольвентними фарбами, з високим ступенем дозволу і багатою палітрою кольорів. За рахунок пористості приймаючого шару, нанесена на поверхню фарба швидко висихає і вже через 10-15 хвилин надруковану плівку можна монтувати.

УВАГА! Слід враховувати той момент, що неправильно підібрана ступінь прозорості Backlit плівки і неправильно розміщені лампи внутрішнього підсвічування дуже сильно впливають на зовнішній вигляд вже готової і включеної в роботу рекламної конструкції.

За рахунок використання таких плівок спільно з внутрішньою підсвіткою, вдається отримати дуже яскраві і барвисті рекламні конструкції. Саме тому в 90% випадків друк на Backlit призначається для рекламних цілей. Це можуть бути будь-які виставкові або вуличні конструкції з внутрішнім підсвічуванням, світлові короби, широкоформатні плакати з підсвічуванням, лайтбокси.

Наша компанія ФОТОБУМ пропонує своїм клієнтам придбати Backlit плівку, банерну тканину, полотна для друку та інші широкоформатні матеріали високої якості за досить помірними цінами. На сайті компанії - PHOTOBOOM.KIEV.UA, можна ознайомитися з асортиментом, в особистому кабінеті оформити замовлення, оплатити його і навіть замовити доставку товару в будь-який куточок України. Ми здійснюємо відвантаження з Києва, Одеси, Дніпра і Харкова, саме тому Ваша покупка, після оплати, буде в найкоротший термін доставлена ​​на Вашу адресу. Купуючи у нас поліграфічні матеріали Ви можете бути впевнені в якості куплених широкоформатних матеріалів.