Калібрування принтера

При частій роботі принтера іноді можуть виникати дрібні дефекти. При друку на зображенні можуть з'явитися нерівні краї або тонкі і нечіткі лінії, воно може вийти розмитим, або ж кольори можуть накладатися один на інший. Це причина неправильної установки позиціонування друкованої голівки. Для усунення перерахованих вище проблем потрібне калібрування голівки вашого друкувального пристрою.

Причиною розкалібрування може стати якийсь механічний вплив на принтер, наприклад при перестановці принтера з одного місця на інше. У даному випадку може зміститися каретка друкуючої голівки принтера. Також розкалібрування може виникнути при друку на папері з високою щільністю.

Як часто потрібно проводити калібрування ?

Звичайно все залежить від того, наскільки часто Ви друкуєте. Ваш принтер сам подасть Вам сигнал якщо якість друку стане незадовільною. Не варто також забувати і про дотримання правил експлуатації і виконання ряду вимог для профілактики роботи Вашого друкованого пристрою.


Спочатку Вам потрібно зайти в налаштування друку, (Пуск/Принтери та факси - Ваш принтер - Правою кнопкою миші - Налаштування друку)

Windows XP - Пуск/Принтери та факси
Windows 7 - Пуск/Пристрої та принтери
Windows 8 - Мій комп'ютер/Панель управління/Пристрої та принтери
Windows 10 - Пуск/Пристрої та принтериа потім знайти вкладку «Сервіс».

Там же ви обираєте пункт «калібрування друкувальної голівки». Вставляєте аркуш паперу А4 і натискаєте «Друк».


Принтер надрукує подібну картинку


Далі вибираєте квадрат без, або з самими найменшими смугами і за номерами вводите цифри в спливаючому вікні драйвера принтера


Після виконання перерахованих вище операцій натискаєте кнопку «Перекалібрувати» і «Готово». Ваш принтер перекалібрований.


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Популярные Статьи
Довговічність і зберігання фотографій
Незважаючи на постійно зростаючу популярність цифрових фотографій, звичайна фотографія своїх позицій здавати не збирається і ще довгий час буде затребувана людьми - адже вона не залежить від наявності у вас цифрових носіїв та необхідної для їх роботи електроенергії. Поставлена в фоторамку, поміщена в фотоальбом або просто вставлена в кишеньку портмоне вона зігріє вас приємними спогадами де б ви не знаходилися. Спогади - найдорожче, що є в житті ..
Готові ICC кольорові профілі під різні моделі принтерів Epson
ICC кольрові профілі для принтера EPSON P50 з використанням чорнила OCP і фотопаперу PhotoBOOM Модель принтера Чорнила Файл профілю Фотопапір EPSON P50 OCP завантажити (.icc) глянцевий 200 г/м2 завантажити (.icc) глянцевий 230 г/м2 завантажити (.icc) матовий 90 г/м2 завантажити (.icc) матовий 120 г/м2 завантажити (.icc) матовий 180 г/м..