Широкоформатна Backlit (Беклит) плівка в рулоні

Широкоформатна Backlit (бекліт) плівка - це професійний матеріал, що складається з поліетилену, який захищає папір і нанесені чорнила від УФ-променів і надає світлорозсіюючі властивості поверхні. В основному використовується для розміщення рекламних афіш, спеціальних стендів, листівок, календарів, оголошень і тд. Backlit (бекліт) - це сучасна технологія підсвічування конструкцій, в яких передбачено внутрішнє освітлення рекламних площин.

В нашому інтернет-магазині PHOTOBOOM ви зможете придбати широкоформатний Backlit за самою вигідною ціною. Рулонний матеріал поставляється розмірами: 914 мм, 1070 мм і 1270 мм. Можливий друк в дозволі від 720 dpi. Завдяки власному виробництву і співпраці з перевіреними партнерами ми гарантуємо високу якість, професійні консультації менеджерів і своєчасні способи доставки товару.


Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 914мм, 200мкм (FC-200WPET-914)

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 914мм, 200мкм (FC-200WPET-914)

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 914 мм, 200 мкм, (FC-200WPET-914), виготовлена ​​з поліе..

3283.00 грн.

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм (FC-200WPET-1070)

Поліетиленова Backlit біла матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм (FC-200WPET-1070)

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070 мм, 200 мкм, (FC-200WPET-1070), виготовлена ​​з полі..

3843.33 грн.

Широкоформатна плівка Backlit для постерів.

Backlit плівка - це спеціалізований широкоформатний матеріал, що представляє собою поліетиленову плівку. Плівка забезпечує захист паперу і нанесеної фарби від впливу сонячних УФ-променів і жорсткість, а так само надає їй світлорозсіюючі властивості.

Широкоформатна Backlit - це слово прийшло до нас із-за кордону і означає підсвічування ззаду. Backlit проявляє всі свої властивості тільки в разі використання в конструкціях, де передбачена внутрішня підсвічування рекламних площ.

Бекліт широкоформатний має ряд особливостей і переваг.

 • Можливий друк з високою роздільною здатністю від 720 dpi, різними видами сучасних фарб.
 • Висока якість надрукованого матеріалу, яка з додатковою внутрішньою підсвіткою збільшує яскравість і привабливість зображення.
 • Backlit прекрасно протистоїть розтягування. При монтажі в лайтбокси не розтягується і не жолобиться.
 • Добре склеюється і зшивається. Монтаж не являється тяжким і не вимагає спеціалізованого або дорогого обладнання.
 • Ця плівка має водовідштовхувальні властивості, але її не рекомендується застосовувати на відкритих просторах, де вона може піддаватися безпосередньому впливу вологи.

Поліетиленовий папір Backlit можна охарактеризувати, як поліграфічний матеріал з високим ступенем прозорості, що досягає 40 відсотків. Нанесена плівка оберігає основний шар паперу від вологи, але тривале перебування у вологому середовищі призводить до деформації і виходу з ладу даного матеріалу. Саме тому поліетиленовий папір застосовують для коротко-термінової реклами. Термін служби звичайного становить 1-2 місяці.

Широкоформатний друк сольвентними або екосоьвентнимі чорнилами на такому папері має досить невисоку вартість. Ціна Backlit поліетиленової плівки теж не висока, в порівнянні з банерної тканиною або полотном. І саме ці чинники грають головну роль при виборі матеріалу для виготовлення реклами.

Основними сферами застосування донного виду поліграфічного матеріалу є:

 • Афіші.
 • Рекламні постери розміщуються в лайтбоксах.
 • Плакати із зображенням рекламованої продукції, що розміщуються в торгових центрах або магазинах.
 • Спеціальні рекламні стенди, наприклад розміщені на стінах кінотеатру і рекламують, що буде в прокаті на наступному тижні.
 • Настінні газети, календарі, оголошення тощо.

Як видно з усього вище перерахованого широкоформатна плівка Backlit дуже широко застосовується в рекламній сфері. У нашому інтернет магазині ФОТОБУМ Ви знайдете широкий асортимент поліграфічних матеріалів типу Backlit. Наші менеджери допоможуть підібрати саме ті характеристики, які підійдуть саме у вашому випадку. У нас Ви зможете купити широкоформатний Backlit за найнижчою ціною. Власне виробництво і перевірені партнери саме це забезпечує нашій продукції високу якість і однозначний вибір покупців.