Налаштування колірного профілю безкоштовно

Що таке кольоровий профіль і навіщо він потрібен ?

Кольорове профілювання - процес створення кольорового профілю (файлу з розширенням ICC - зареєстрована абревіатура Міжнародного Консорціуму за кольором The International Color Consortium), що враховує особливості параметрів друку (чорнило, папір, освітлення та ін), а так само технічні характеристики самого пристрою. Детальніше про кольоровий профіль в нашій статті →

Налаштування кольорового профілю (icc-профілю) потрібно для більш якісного відтворення кольорів на вашому принтері. Icc профіль - допоміжний і необхідний файл для драйвера принтера, в якому міститься інформація про те, скільки і яких кольорів чорнила потрібно змішати (вилити на папір через сопла-дюзи друкуючої голівки), щоб досягти максимальної якості друку та кольору, щоб на папері вийшов потрібний колір, щоб чорний був чорним, жовтим - жовтим, а червоний червоним, в суворій відповідності з певними вимогами, регламентованими спеціальними стандартами.

В якості бонусу при першій покупці фотопаперу PhotoBOOM наші фахівці безкоштовно налаштують Вам кольоровий профіль під Ваше друкарське обладнання


Що для цього потрібно зробити ?


Вам не потрібно буде возити Ваш принтер в офіс або викликати майстра додому. Достатньо налаштувати принтер і програмне забезпечення, роздрукувати спеціальні кольорові мішені, які містять певний набір контрольних кольорів, надіслати їх поштою або занести в офіс компанії, і чекати на повідомлення або дзвінок з інструкцією по використанню, і сам icc профіль.


Адреса для відправки надрукованих шкал НОВОЮ ПОЧТОЮ:

  • м. Київ, склад Нової почти №5, вул. Федорова, 32

Дані отримувача:

  • ТОВ «Паперовий змій - ОПТ»
  • ЄДРПОУ - 32982646
  • ПІБ - Столенський Сергій Вікторович

Самостійно привезти шкали:

  • м. Київ, вул. Іл. Еренбурга 3-А, офіс інтернет-магазина "PhotoBOOM"

Графік прийому шкал:

  • пн-пт: з 9:30 до 17:30;
  • сб, нд: вихідний*
*Не працюємо в офіційні вихідні та святкові дні схвалені Кабміном.

Увага !

Заповніть форму заявки на налаштування колірного профіля
(скачати файл заявки) та
 відправте на електронну пошту tex.photoboom@gmail.comПохожие статьи

Безкоштовні широкоформатні зразки

Безкоштовні широкоформатні зразки

Якщо Ви професійно займаєтеся друком на широкоформатних матеріалах і в пошуках нових якісних витратн..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Популярные Статьи
Довговічність і зберігання фотографій
Незважаючи на постійно зростаючу популярність цифрових фотографій, звичайна фотографія своїх позицій здавати не збирається і ще довгий час буде затребувана людьми - адже вона не залежить від наявності у вас цифрових носіїв та необхідної для їх роботи електроенергії. Поставлена в фоторамку, поміщена в фотоальбом або просто вставлена в кишеньку портмоне вона зігріє вас приємними спогадами де б ви не знаходилися. Спогади - найдорожче, що є в житті ..
Готові ICC кольорові профілі під різні моделі принтерів Epson
ICC кольрові профілі для принтера EPSON P50 з використанням чорнила OCP і фотопаперу PhotoBOOM Модель принтера Чорнила Файл профілю Фотопапір EPSON P50 OCP завантажити (.icc) глянцевий 200 г/м2 завантажити (.icc) глянцевий 230 г/м2 завантажити (.icc) матовий 90 г/м2 завантажити (.icc) матовий 120 г/м2 завантажити (.icc) матовий 180 г/м..