Налаштування колірного профілю безкоштовно

Що таке кольоровий профіль і навіщо він потрібен ?

Кольорове профілювання - процес створення кольорового профілю (файлу з розширенням ICC - зареєстрована абревіатура Міжнародного Консорціуму за кольором The International Color Consortium), що враховує особливості параметрів друку (чорнило, папір, освітлення та ін), а так само технічні характеристики самого пристрою. Детальніше про кольоровий профіль в нашій статті →

Налаштування кольорового профілю (icc-профілю) потрібно для більш якісного відтворення кольорів на вашому принтері. Icc профіль - допоміжний і необхідний файл для драйвера принтера, в якому міститься інформація про те, скільки і яких кольорів чорнила потрібно змішати (вилити на папір через сопла-дюзи друкуючої голівки), щоб досягти максимальної якості друку та кольору, щоб на папері вийшов потрібний колір, щоб чорний був чорним, жовтим - жовтим, а червоний червоним, в суворій відповідності з певними вимогами, регламентованими спеціальними стандартами.

В якості бонусу при першій покупці фотопаперу PhotoBOOM наші фахівці безкоштовно налаштують Вам кольоровий профіль під Ваше друкарське обладнання

Що для цього потрібно зробити ?

Вам не потрібно буде возити Ваш принтер в офіс або викликати майстра додому. Достатньо налаштувати принтер і програмне забезпечення, роздрукувати спеціальні кольорові мішені, які містять певний набір контрольних кольорів, надіслати їх поштою або занести в офіс компанії, і чекати на повідомлення або дзвінок з інструкцією по використанню, і сам icc профіль.

Адреса для надсилання віддрукованих шкал:

Одержувач - ТОВ «Паперовий змій ОПТ», м. Київ, склад Нової пошти №5,вул. Федорова, 32. Телефон одержувача -  (044) 459-48-62

Якщо ви знаходитеся в Києві і Вам зручно підвезти нам шкали самостійно, наша адреса вул. Іллі Еренбурга 3а, офіс інтернет-магазину "PhotoBOOM". Ми працюємо пн-пт c 9:00 до 18:00.


Онлайн форма:


Похожие статьи

Безкоштовні широкоформатні зразки

Безкоштовні широкоформатні зразки

Якщо Ви професійно займаєтеся друком на широкоформатних матеріалах і в пошуках нових якісних витратн..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Популярные Статьи
Безкоштовне налаштуваннян кольорового профілю під ваше друкарське обладнання !
Що таке кольоровий профіль і навіщо він потрібен ? Кольорове профілювання - процес створення кольорового профілю (файлу з розширенням ICC - зареєстрована абревіатура Міжнародного Консорціуму за кольором The International Color Consortium), що враховує особливості параметрів друку (чорнило, папір, освітлення та ін), а так само технічні характеристики самого пристрою. Детальніше про кольоровий профіль в нашій статті → Налаштування кольорового..
Готові ICC кольорові профілі під різні моделі принтерів Epson
ICC кольрові профілі для принтера EPSON P50 з використанням чорнила OCP і фотопаперу PhotoBOOM Модель принтера Чорнила Файл профілю Фотопапір EPSON P50 OCP завантажити (.icc) глянцевий 200 г/м2 завантажити (.icc) глянцевий 230 г/м2 завантажити (.icc) матовий 90 г/м2 завантажити (.icc) матовий 120 г/м2 завантажити (.icc) матовий 180 г/м..