Налаштування колірного профілю безкоштовно

Що таке кольоровий профіль і навіщо він потрібен ?

Кольорове профілювання - процес створення кольорового профілю (файлу з розширенням ICC - зареєстрована абревіатура Міжнародного Консорціуму за кольором The International Color Consortium), що враховує особливості параметрів друку (чорнило, папір, освітлення та ін), а так само технічні характеристики самого пристрою. Детальніше про кольоровий профіль в нашій статті →

Налаштування кольорового профілю (icc-профілю) потрібно для більш якісного відтворення кольорів на вашому принтері. Icc профіль - допоміжний і необхідний файл для драйвера принтера, в якому міститься інформація про те, скільки і яких кольорів чорнила потрібно змішати (вилити на папір через сопла-дюзи друкуючої голівки), щоб досягти максимальної якості друку та кольору, щоб на папері вийшов потрібний колір, щоб чорний був чорним, жовтим - жовтим, а червоний червоним, в суворій відповідності з певними вимогами, регламентованими спеціальними стандартами.

В якості бонусу при першій покупці фотопаперу PhotoBOOM наші фахівці безкоштовно налаштують Вам кольоровий профіль під Ваше друкарське обладнання


Що для цього потрібно зробити ?


Вам не потрібно буде возити Ваш принтер в офіс або викликати майстра додому. Достатньо налаштувати принтер і програмне забезпечення, роздрукувати спеціальні кольорові мішені, які містять певний набір контрольних кольорів, надіслати їх поштою або занести в офіс компанії, і чекати на повідомлення або дзвінок з інструкцією по використанню, і сам icc профіль.


Адреса для відправки надрукованих шкал НОВОЮ ПОЧТОЮ:

  • м. Київ, склад Нової почти №5, вул. Федорова, 32

Дані отримувача:

  • ТОВ «Паперовий змій - ОПТ»
  • ЄДРПОУ - 32982646
  • ПІБ - Столенський Сергій Вікторович

Самостійно привезти шкали:

  • м. Київ, вул. Іл. Еренбурга 3-А, офіс інтернет-магазина "PhotoBOOM"

Графік прийому шкал:

  • пн-пт: з 9:30 до 17:30;
  • сб, нд: вихідний*
*Не працюємо в офіційні вихідні та святкові дні схвалені Кабміном.

Увага !

Заповніть форму заявки на налаштування колірного профіля
(скачати файл заявки) та
 відправте на електронну пошту tex.photoboom@gmail.comПохожие статьи

Безкоштовні широкоформатні зразки

Безкоштовні широкоформатні зразки

Якщо Ви професійно займаєтеся друком на широкоформатних матеріалах і в пошуках нових якісних витратн..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha
Популярные Статьи
Готові ICC кольорові профілі під різні моделі принтерів Epson
ICC кольрові профілі для принтера EPSON P50 з використанням чорнила OCP і фотопаперу PhotoBOOM Модель принтера Чорнила Файл профілю Фотопапір EPSON P50 OCP завантажити (.icc) глянцевий 200 г/м2 завантажити (.icc) глянцевий 230 г/м2 завантажити (.icc) матовий 90 г/м2 завантажити (.icc) матовий 120 г/м2 завантажити (.icc) матовий 180 г/м..
Як провести калібрування друкувальної голівки принтера
При частій роботі принтера іноді можуть виникати дрібні дефекти. При друку на зображенні можуть з'явитися нерівні краї або тонкі і нечіткі лінії, воно може вийти розмитим, або ж кольори можуть накладатися один на інший. Це причина неправильної установки позиціонування друкованої голівки. Для усунення перерахованих вище проблем потрібне калібрування голівки вашого друкувального пристрою. Причиною розкалібрування може стати якийсь механічний ..