• Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм, (FC-200WPET-1070)

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070 мм, 200 мкм, (FC-200WPET-1070), виготовлена ​​з поліетилену, що додає матеріалу підвищену опірність до механічних пошкоджень і дії вологи. Плівка шириною 1070 мм згорнута в рулон на втулку з внутрішнім діаметром в 50мм і упакована в поліетиленову плівку, після чого вкладена в картонну коробку. Основне для неї застосування це основа під нанесення зображення плоттерами або струменевими принтерами з використанням сольвентних, екосолвентних, латексних і УФ чорнил. На данній плівці можна друкувати принтером з максимальним здатністю 1440 dpi.

Синтетична (поліетиленова) матова плівка PHOTOBOOM 1070 мм (FC-200WPET-1070) підходить для друку сольвентними, екосолвентними, латексними і УФ чорнилами графічних, ілюстрованих текстів, фотореалістичних зображень, а також для виробництва різноманітних елементів дизайну та оформлення виставок. Формат 1070 мм довжиною 30м є стандартним, але при бажанні ми можемо порізати під розміри замовника. Для цього вам достатньо вказати розміри в примітці або сказати менеджеру під час телефонного дзвінка.

Наша компанія є безпосереднім постачальником Photoboom (FC-200WPET-1070) 1070 мм довжиною 30м, в Україні, тому асортимент є на складі та кращої ціни вам не знайти.

Увага!

Діють знижки на обсяг і партнерські пропозиції. Є бажання спробувати якість матеріалу або подивитися, що буде надруковано саме на вашому обладнанні? Оформіть запит і ми відправимо вам зразки безкоштовно!

Поліетиленовий папір це матеріал, основа якого з поліетилену з нанесеним спеціальним покриттям для струменевого нанесення чорнил, матового кольору. Поліетилен має малу світлопроникністю, високу міцністю, на розрив може трохи тягнутися. Має низьку водпроникність і малу вагу. Його структура протидіє виникненню загинів на краях синтетичного фотопаперу.

Синтетичний (поліетиленовий) фотопапір Photoboom (FC-200WPET-1070) використовується в рекламних цілях, для друку на мобільних стендах, при оформленні вітрин, на рекламних плакатах і т.д. Призначений для друку рекламних зображень, які використовуються в світлових конструкціях з внутрішньою підсвіткою.

Назначение
Вид друку: Струменевий
Вид чорнил: Сольвентні (Sol), Екосольвентні (Eco), Латексні (Latex), УФ чорнила (UV)
Формат:
Ширина рулону: 914 мм
Довжина рулону: 30 м
Матеріал: Синтетика
Тип основи: Одностороння
Покриття: Матове
Товщина матеріалу: 200 мкм
Колір матеріалу: Білий

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Captcha

Синтетична матова плівка PHOTOBOOM шириною 1070мм, 200мкм, (FC-200WPET-1070)

  • Производитель: PHOTOBOOM
  • Код Товара: FC-200WPET-1070
  • Наличие: В наличии
  • 3843.33 грн.